ul. Piękna 12 | kontakt@pm5.ostroleka.edu.pl | 29 766-47-69

zdalne nauczanie- materiały

Kreatywność to sposób na nudę, to nieograniczone możliwości, to sztuka tworzenia czegoś z niczego, to również wiara w swoje zdolności. Kreatywności uczymy się od małego. Jednak dobrobyt dnia dzisiejszego nie służy rozwoju tej cechy. Zapracowani rodzice nie mają czasu na plastyc koło od roweru lub patyk z lasu był wspaniałą zabawką na długie godziny. Któż z nas nie bawił się w pocztę, którą sami zrobiliśmy ze ścinków papieru i stempli z ziemniaków. Cała rodzina dostawała listy i narysowane przez nas pocztówki. A jak się bawią nasze dzieci? Czy są kreatywne? Czy rozwijamy ich wyobraźnię? Czy uczymy je szerszego spojrzenia na otaczający nas świat?

“PROPOZYCJE ZADAŃ I ZABAW EDUKACYJNYCH DLA DZIECI Z GRUPY “MOTYLKI” W OKRESIE 16.12.2021 r. – 17.17.2021 r.”

1. Motylki- zadania 16-17.12.2021 r.(kliknij tutaj)
  2. Krasnoludki- zadania 17.12.2021 r.(kliknij tutaj).

Marzec/Kwiecień 2021

Jest to kącik dla dzieci i rodziców, którzy poszukują pomysłów na:
  • ciekawe zajęcia na wolne popołudnia
  • kształtowanie wyobraźni i rozwijanie kreatywności u dzieci
  • prosty i tani sposób na wspólną zabawę,
  • zabicie nudy oraz oderwanie dziecka od telewizora.
Kolorowanki ( kliknij w link )
Zabawy sensoryczne  i sensoplastyczne  w domu ( kliknij w link )
Ćwiczenia grafomotoryczne, nauka pisania i liczenia- karty pracy ( kliknij w link )
Bajki do słuchania ( kliknij w link )