ul. Piękna 12 | kontakt@pm5.ostroleka.edu.pl | 29 766-47-69

GRUPA WSPARCIA

DRODZY RODZICE
Uprzejmie informujemy, że w Naszym przedszkolu działa “Grupa wsparcia” dla wszystkich rodziców dzieci z niepełnosprawnościami.
„Grupa Wsparcia” pozwoli zmniejszyć wątpliwości i niepokoje rodziców, łatwiej zaakceptować trudną sytuację rodzinną i jeszcze bardziej pokochać niepełnosprawne dziecko. Integracja między rodzicami stanie sią okazją do zdobycia nowych znajomości, nawiązania przyjaźni i stworzenia ”łańcucha wsparcia”. Na spotkaniach „przy kawie i ciastku” rodzice będą mogli porozmawiać z innymi rodzicami, przekonać się czy problemy z ich dzieckiem są podobne do tych, które mają inni rodzice, podzielić się i poprosić o wyrażenie zdania innych rodziców i zaproszonych specjalistów.
Tematy i terminy kolejnych spotkań zostaną ustalone wg potrzeb i oczekiwań rodziców.
Naszym priorytetem jest stworzenie miłej atmosfery, pełnej zaufania i dyskrecji.
Osoby prowadzące „Grupę Wsparcia”:
  • mgr Anna Dobrzyńska – koordynator
  • mgr Dorota Piątak
  • mgr Zdzisława Rekosz
  • mgr Mariola Włodarczyk- Staszczuk
  • mgr Aneta Kęszczyk
Grupa ma charakter otwarty, uczestnictwo nie wymaga uprzedniego zapisania się.
Zapraszamy!!!
MATERIAŁY DLA RODZICÓW
  1. HARMONOGRAM I TEMATYKA SPOTKAŃ DLA RODZICÓW W RAMACH GRUPY WSPARCIA NA ROK SZKOLNY 2023/2024
  2. PROPOZYCJE ĆWICZEŃ W ZAKRESIE KOMUNIKACJI ALTERNATYWNEJ I WSPOMAGAJĄCEJ AAC- Plan dnia