DZIEŃ MAMY I TATY W “LEŚNEJ KRAINIE”

W dniach od 23 do 25 maja uroczyście obchodziliśmy święto Mamy i Taty. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały w swoich grupach specjalny pokaz artystyczny, pełen niesamowitych wrażeń i wspomnień. Choć przez chwilę poczuliśmy się w innej przestrzeni, jakby ktoś nas wszystkich zaczarował i za pomocą magicznej różdżki przeniósł do magicznego świata. Dzieci zabrały Rodziców w niesamowitą podróż, okraszoną pięknymi wierszami, kolorowymi strojami, muzyką i tańcem, wyrażając w ten sposób swoje uczucia przywiązania, miłość, szacunek i wdzięczność za trud wychowania. Na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, a czasem wzruszenie. Po gromkich brawach były życzenia i prezenty. Przedszkolaki w podzięce podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Podczas ich wręczania całusom i uściskom nie było końca. Wszystkim Mamom i Tatusiom życzymy zdrowia, uśmiechu i pociechy z ich dzieci.