UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 20 i 21 czerwca w grupie “Jeżyki” i “Biedronki” odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego. Kilka lat wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas pożegnań. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli zaproszeni goście: pani Iwona Kiełczewska – Dyrektor Przedszkola, pani Monika Adamowska – Wicedyrektor Przedszkola oraz rodzice naszych przedszkolaków. Dzieci powitały gości polonezem, który zatańczyły w parach. Następnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz książki zakupione przez Radę Rodziców.  Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować wspaniałym Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.