UDZIAŁ W VII EDYCJI MIĘDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM W PM NR 8

Dnia 23 maja 2024 r. przedszkolaki z grupy “Jeżyki” reprezentowały nasze przedszkole uczestnicząc w VII Edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Piosenki w Języku Angielskim “I Love English” w PM Nr 8. Celem konkursu było popularyzowanie nauki języka angielskiego wśród dzieci oraz aktywizowanie ich do nauki tego języka poprzez śpiewanie piosenek. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie zaprezentować się, śpiewając piosenkę w języku angielskim. Dodatkowym wyzwaniem dla dzieci był udział w Quizie sprawdzającym znajomość słownictwa w języku angielskim. Nasze przedszkole reprezentowali Zosia i Anotś z gr. Jeżyki, którzy za swój piękny występ otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy!!!