DZIEŃ BABCI I DZIADKA W “LEŚNEJ KRAINIE”

W dniach od 8 do 12 stycznia 2024 r. w “Leśnej Krainie” uroczyście obchodzono przypadające na 21 i 22 stycznia święto wszystkich Babć i Dziadków. Były to dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła. Wszyscy zapewne wiemy, że Babcie i Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wszelkich pozytywnych emocji. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach.  Kiedy odbierają wnuki z przedszkola dostrzec można silne więzi łączące oba pokolenia. Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienia w formie muzyczno- słownych wystąpień. W przepięknej scenografii dzieci recytowały wiersze przeplatane wzruszającym śpiewem, wyrażały swoje emocje w tańcu. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!