KONKURS FOTOGRAFICZNY “AKTYWNOŚĆ RUCHOWA DZIECKA”

Dnia 28 listopada 2023 r. odbyło się rozstrzygnięcie Przedszkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Aktywność ruchowa dziecka”, adresowanego do  rodziców dzieci z naszego przedszkola.  Przedmiotem konkursu było promowanie aktywnego wypoczynku dzieci i prezentacja w formie fotografii. Przy ocenie zdjęć konkursowych jury brało pod uwagę zgodność pracy z podaną tematyką, wrażenie estetyczne oraz oryginalność i pomysłowość w przedstawieniu tematu. Po obradach komisja jednogłośnie postanowiła nagrodzić wszystkie dzieci dyplomami i drobnymi upominkami. Galerię przepięknych zdjęć można było podziwiać w holu przedszkola.  Organizatorkami konkursu były panie z grupy „Motylki” w ramach realizacji innowacji pedagogicznej „Sport i taniec to zabawa, to dla zdrowia świetna sprawa”. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu!