SPOTKANIE Z POLICJANTAMI W “LEŚNEJ KRAINIE”

Dnia 25 października 2023 roku przedszkolaki z “Leśnej Krainy” miały okazję spotkać się z policjantami. Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz  reagowania w sytuacjach różnych zagrożeń . Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu.  Zostały również przedstawione i przećwiczone zasady właściwego poruszania się po przejściu dla pieszych. Dzieci wysłuchały policyjnych rad  oraz zadawały wiele interesujących pytań. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja sprzętu policyjnego, niezbędnego podczas wykonywania pracy. Dzieci chętnie wysłuchały opowiadań o codziennej pracy policjanta. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie , przybliżenie i usystematyzowanie zasad bezpieczeństwa dotyczącego ruchu drogowego podopieczni nasi wręczyli naszym gościom upominek. Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie i przekazanie ważnych wiadomości, które zapewne na długo pozostaną w pamięci naszych przedszkolaków.