SPOTKANIE GRUPY WSPARCIA DLA RODZICÓW DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ

Dnia 13 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie zorganizowane przez Grupę Wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością. W spotkaniu uczestniczyli członkowie Grupy wsparcia, Dyrektor przedszkola oraz dzieci z niepełnosprawnością wraz ze swoimi rodzicami. Celem spotkania były warsztaty na świeżym powietrzu z wykorzystaniem elementów hortiterapii. W czasie  spotkania  prowadzący przedstawił koncepcję wykonania obrazu. Rodzice wraz z dziećmi i nauczycielami odbyli spacer po placu przedszkolnym aby zebrać materiały do wykonania pracy z wykorzystaniem liści i kwiatów.  Podczas tworzenia wspólnego dzieła, rodzice mieli możliwość podzielenia się problemami oraz sukcesami swoich dzieci.  Spotkanie odbyło się miłej atmosferze, wśród przyrody na placu przedszkolnym.