POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…. “BIEDRONKI” I “JEŻYKI” ŻEGNAJĄ PRZEDSZKOLE

Dnia 18 czerwca 2024 roku odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dzieci z grupy “Biedronki” i “Jeżyki” zaprezentowały wiersze, piosenki oraz taniec, który zachwycił wszystkich. Również młodsze przedszkolaki pożegnały starszych kolegów kończących przedszkole. W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Wszystkie dzieci otrzymały  również dyplomy, medale i książki. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu!