ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO POD HASŁEM “SAVOIR VIVRE PRZY ŚWIĄTECZNYM STOLE”

Dnia 30 kwietnia 2024 r. w naszym przedszkolu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego pod hasłem “Savoir vivre przy świątecznym stole”. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie wykonanie fotografii, na której uwieczniony zostanie pięknie udekorowany stół i wspólny świąteczny posiłek z rodziną. Celem konkursu było upowszechnianie i popularyzacja fotografii jako dziedziny sztuki, wdrażanie zasad savoir- vivre przy stole oraz wzmacnianie więzi rodzinnych. Konkurs przeznaczony był dla wszystkich przedszkolaków. Osoby biorące w nim udział oprócz gratulacji, otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy!!!