ACH CO TO BYŁ ZA BAL…

Dnia 8 lutego 2024 r. w “Leśnej Krainie” odbył się Walentynkowy Bal Karnawałowy. Dla całej społeczności przedszkola  był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie- bohaterowie różnych bajek, baśni i filmów. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Przedszkolaki miały możliwość pozowania do zdjęć. Wystrój sali balowej wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tę wyjątkową okazję zostali zaproszeni goście, przedstawiciele StoraEnso Ostrołęka, Stowarzyszenia Ekomena oraz Członowie Rady Osiedla Wojciechowice. Zabawę taneczną poprowadził Zespół “Mamzel”, którego występ ufundowała Rada Osiedla Wojciechowice.  Przedszkolaki bawiły się znakomicie i wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Punktem kulminacyjnym imprezy był pokaz mody ekologicznej, podczas której każda z grup zaprezentowała wykonany z materiałów recyklingowych strój. Wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele zadowolenia i uśmiechu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!