KONKURS EKOLOGICZNY “NA POMOC ZIEMI- SEGREGACJA ŚMIECI W OCZACH PRZEDSZKOLAKÓW”

Dnia 1 grudnia 2023 roku w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego pod hasłem “Na pomoc ziemi- segregacja śmieci w oczach przedszkolaków”. Z tej okazji przedszkolaki z grupy Sówki przygotowały krótką część artystyczną o tematyce ekologicznej. W konkursie wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne. Zadaniem każdej z nich było wykonanie plakatu o tematyce ekologicznej oraz przygotowanie strojów z nieużytków i zaprezentowanie ich podczas pokazu ekomody.  Z tej okazji naszą palcówkę odwiedzili wyjątkowi goście: Pani Krystyna Grabowska- przedstawiciel Stowarzyszenia Ekomena oraz Pani Katarzyna Gawkowska z OPK Ostrołęka. Nagrody przedszkolakom wręczyli członkowie jury w składzie: Wiceprezydent Miasta Ostrołęki Pani Marta Głosek, Pani Magdalena Mieszkowska, Pan Jacek Mieczkowski oraz Pan Artur Mierzejwski. Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, sponsorom za ufundowanie nagród, a Radzie Rodziców za zorganizowanie słodkiego poczęstunku.