“JEŻYKI” W BIBLIOTECE OSIEDLOWEJ

Dnia 5 grudnia 2023 roku przedszkolaki z grupy “Jeżyki” udały się do pobliskiej Biblioteki Osiedlowej w Wojciechowicach, gdzie czekała na nas Pani Bibliotekarka. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magią tego miejsca. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Na początku dzieci wysłuchały fragmentu ,,Opowieści wigilijnej”, chętnie opowiadały o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych. Następnie wykonały pracę plastyczną pod hasłem ,,Moja wymarzona choinka”. Na zakończenie spotkania w bibliotece wszystkie “Jeżyki” podziękowały pani bibliotekarce za cudowne oprowadzenie ich po świecie książki. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy i radością w sercu.