URODZINKI NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW- PAŹDZIERNIK

Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilatów. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka. W październiku wielu naszych przedszkolaków obchodziło to swoje wyjątkowe święto: Zuzia (gr. Muchomorki), Kuba (gr. Biedronki), Zuzia (gr. Jeżyki), Marcinek, Zuzia, Wiktorek i Marcelek (gr. Krasnoludki), Basia (gr. Motylki). Z tej okazji były słodkie poczęstunki, tańce i mnóstwo ciepłych życzeń od kolegów, koleżanek i pań z grupy. Naszym słodkim Jubilatom składamy jeszcze raz życzymy dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń!!!