“DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ” W LEŚNEJ KRAINIE

Dnia 12 października 2023 roku w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zostali zaproszeni na nią wszyscy pracownicy przedszkola oraz wszystkie przedszkolaki. Pani Dyrektor Iwona Kiełczewska powitała wszystkich bardzo gorąco i złożyła serdeczne życzenia z okazji tego święta. Podkreśliła, że nauczyciel to ktoś  kto widzi w dziecku wyjątkową osobę. Podziękowała wszystkim pracownikom przedszkola za zaangażowanie w pracę, wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do dzieci, za serdeczność, życzliwość,  kreatywność oraz ciekawe pomysły. Grupa “Jeżyki” w pięknych strojach, słowami wierszy i piosenek dziękowała wszystkim za ciężką pracę i trud włożony w edukację, wychowanie oraz opiekę. Nie zabrakło również tańca nowoczesnego, który zrobił ogromne wrażenie na oglądających. Każdy z zaproszonych gości obdarowany został specjalnie przygotowanym na tę okazję upominkiem .