KONKURS PLASTYCZNY POD HASŁEM “JAJKO MALOWANE KOLOROEM OKRASZANE”

W ramach innowacji pedagogicznej „Kurpiowszczyzna – tradycje i piękno naszego regionu” został ogłoszony konkurs plastyczny pod hasłem „Jajko malowane kolorem okraszane”. Chętne przedszkolaki wraz z rodzicami lub dziadkami wykonały piękne pisanki nawiązujące do kultury kurpiowskiej według własnego pomysłu. Wpłynęło 24 prace konkursowe. W dniu 14.04.2023r odbyło się rozstrzygnięcie konkursu. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem w wykonaniu prac konkursowych za co otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.Wszystkie prace zostały nagrodzone za trud, inwencję twórczą, zaangażowanie oraz oryginalność. Dziękujemy bardzo rodzicom lub dziadkom za pomoc dzieciom w realizacji ich pomysłu. Organizatorami konkursu była pani Danuta Kobylińska i Hanna Drzyzguła.