WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W “LEŚNEJ KRAINIE”

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia już na początku grudnia zagościł w “Leśnej Krainie”. W holu i w salach pojawiły się piękne choinki, na oknach dekoracje świąteczne. W miłej, rodzinnej  atmosferze odbyły się również wspólne warsztaty bożonarodzeniowe. Przy śpiewie kolęd powstały pełne uroku ozdoby i dekoracje świąteczne. Rodzice naszych przedszkolaków odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Pod okiem nauczycieli, dzieci wspólnie z rodzicami zrobiły śliczne bombki, aniołki, łańcuchy choinkowe oraz piękne kolorowe pierniki. Zorganizowane warsztaty artystyczne w naszym Przedszkolu były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta. Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób i dekorowania nimi choinki. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.