SPOTKANIE Z POLICJANKĄ W “LEŚNEJ KRAINIE”

Dnia 10 października wszystkie przedszkolaki miały okazję spotkać się z długo wyczekiwanym gościem- panią policjantką, która przybliżyła im specyfikę pracy w tym zawodzie. Dzieci miały okazję poznać elementy stroju policjantki wraz z różnymi gadżetami. Były kajdanki, kaski ochronne, tarcza, itp. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały ciekawostek o zawodzie policjanta, udzielając trafnych odpowiedzi na zadawane pytania. Pani policjantka udzieliła również cennych wskazówek dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze, podkreślając, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych, szczególnie w okresie jesienno- zimowym. Dzieci podziękowały za miłe spotkanie, jednocześnie zapraszając panią policjantkę za rok.