PRZEDSZKOLAKI Z “LEŚNEJ KRAINY” PAMIĘTAJĄ O SWOICH BABCIACH I DZIADKACH

Dzień 21 i 22 stycznia to daty, które są dobrze znane wszystkim- dzieciom i dorosłym. To właśnie wtedy obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka  święta, które na dobre zadomowiły się w naszym kraju. W tym roku, z racji pandemii Covid-19 nie mogliśmy zaprosić do naszego przedszkola babć i dziadków  naszych przedszkolaków, jednak pamiętaliśmy o nich i zrobiliśmy wszystko, aby w tym dniu mogli poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały piękne upominki, uczyły się wierszyków i piosenek. Grupa “Muchomorki” przygotowała teatrzyk pt: “Czerwony kapturek”, zaś najmłodsze “Krasnoludki” wcieliły się w role rockmanów i przy akompaniamencie gitarowym śpiewały piosenki. Wszystkie dzieci po powrocie do domu obdarowały swoje babcie i swoich dziadków przygotowanymi prezentami i złożyły płynące prosto z serca życzenia.