BAL KARNAWAŁOWY W “LEŚNEJ KRAINIE”

Dnia 28 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy, niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Tego dnia w “Leśnej Krainie” pojawiło się mnóstwo kolorowych postaci. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne motylki i biedronki, a wśród chłopców super- bohaterowie: Spider- Man, Batman, Harry Potter, policjanci, kowboje i wiele innych, których nie sposób wymienić. Wszyscy świetnie się bawili podczas tańców, pląsów i zabaw w pięknie przystrojonych na tę okazję salach. Uśmiech nie znikał z twarzy dzieci, mimo chwilowego zmęczenia. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości nam wszystkim. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Uroczystość odbyła się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w związku z pandemią Covid-19.