WAŻNE INFORMACJE

W związku z pandemią COVID – 19 w Przedszkolu Miejskim Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi „Leśna Kraina” w Ostrołęce obowiązują następujące zasady:

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną od 1 września 2021 r. Przedszkole Miejskie Nr 5 pracuje w reżimie sanitarnym. Prosimy Rodziców i opiekunów o obowiązkowe używanie maseczek, dezynfekcję rąk i zachowanie dystansu. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad sanitarnych obowiązujących w naszym przedszkolu oraz przestrzeganie godzin przyprowadzania     i odbierania dzieci.

OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PRZYPROWADZANIA DO PRZEDSZKOLA CHORYCH DZIECI, U KTÓRYCH WYSTĘPUJE PODWYŻSZONA TEMPERATURA, KASZEL, KATAR, BÓL GŁOWY, GARDŁA, BIEGUNKA CZY WYSYPKA.

Do przedszkola dzieci nie mogą przynosić zabawek, jedzenia, słodyczy, napojów, wody oraz innych przedmiotów.

Na terenie szatni może przebywać maksymalnie 6 Rodziców!

Rodzice nie mogą przemieszczać się na terenie przedszkola, dzieci są odbierane i proszone z grup przez Panie pełniące dyżur w szatni.

Życzę Państwu dużo zdrowia. Proszę o zrozumienie i wzajemne wspieranie się w tym trudnym czasie.
BĄDŹMY ODPOWIEDZIALNI ZA SIEBIE I INNYCH!

Dyrektor wraz z Pracownikami