Dnia 20 maja 2026 r. odbyła się wycieczka gr. „Biedronki” do „Ranczo u Ambrożego”. Była ona pełna radości, zabawy i niezapomnianych wrażeń. Dzieci miały okazję spędzić dzień blisko natury, poznając zwierzęta oraz aktywnie wypoczywając na świeżym powietrzu. Największą atrakcją okazało się karmienie zwierząt. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem odwiedzały alpaki, kozy, króliki oraz konie. Dzieci mogły z bliska obserwować zwierzęta, dowiedzieć się ciekawostek na ich temat oraz nauczyć się, jak należy o nie dbać. Po części edukacyjnej przyszedł czas na aktywną zabawę. Ogromną radość sprawił dzieciom duży plac zabaw położony w lesie. W otoczeniu przyrody przedszkolaki korzystały z atrakcji, biegały, wspinały się i integrowały podczas wspólnych zabaw. Czas spędzony na świeżym powietrzu sprzyjał aktywności ruchowej i doskonałemu humorowi. Dzieci wróciły do przedszkola zmęczone, ale bardzo szczęśliwe i pełne niezapomnianych wspomnień.
































