Dnia 14 maja 2026r. dzieci z gr. Jeżyki wzięły udział w XI Dziecięcym Festiwalu Tańca, organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 17 „Kraina Misiów” w Ostrołęce. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Pawła Niewiadomskiego i wpisało się w obchody Dni Ostrołęki. Jeżyki z wielką radością u zaangażowaniem zatańczyły swój układ taneczny. Publiczność mogła podziwiać najmłodszych, ich talent oraz przygotowane układy choreograficzne.








