Ostrołęka, ul. Piękna 12 | kontakt@pm5.ostroleka.edu.pl | 29 766-47-69

„JEŻYKI” ŚWIĘTUJĄ „DZIEŃ BIBLIOTEKARZA”

Dnia 8 maja 2026 r. dzieci z gr. Jeżyki udały się do biblioteki osiedlowej z prezentem i życzeniami dla pani Miry z okazji Dnia Bibliotekarza. Pani otrzymała od dzieci piękną, wykonaną przez nie książkę z najserdeczniejszymi życzeniami. Po życzeniach dzieci zostały zaproszone do własnoręcznego wykonania bransoletek z kolorowych koralików. Praca sprawiła dzieciom mnóstwo radości, a zrobione bransoletki ozdobiły ich rączki.