Dnia 4 maja 2026 r. w naszym przedszkolu uroczyście obchodzono Dzień Flagi. Tego dnia cała społeczność „Leśnej Krainy” przyszła ubrana w barwy narodowe. W ramach zajęć przedszkolaki wybrały się na warsztaty do biblioteki osiedlowej „Wojtki”, tworzyły kotyliony i flagi podczas zajęć plastycznych, słuchały pieśni narodowych oraz rozwiązywały quizy. Celem obchodów święta było propagowanie wiedzy o polskiej tożsamości i historii oraz budowanie szacunku do polskiej tożsamości.































