Dnia 20 maja 2026 r. w gr. Motylki odbyły się zajęcia z dogoterapii. Przedszkolaki miały możliwość pobawić się z ich czworonożnym przyjacielem- Figą. Za poprawne reagowanie na polecenia, piesek był wynagradzany pysznymi smakołykami. Nie obyło się również bez przytulania i wspólnej beztroskiej zabawy.










